Ponuka bezdotykovej autoumyvarne v Trnave

Čo Vám ponúkame, vysvetlenia, informácie a postupy

Nová technológia umývania - Osmovoda - už žiadne bodky po uschnutí.

Nová technológia Osmovoda

Vďaka horúcej vode s mikropráškom a osmovode Vám neostanú po uschnutí auta "bodky" na ktoré ste boli zvyknutí. Poriadne umyte auto s programom 1 a následne riadne opláchnite s osmovodou - program 4. Budete príjemne prekvapení s výsledkom - presvečte sa.

4 osvetlené priestranné boxy otvorené NONSTOP 24/7

4 boxy otvorené NONSTOP

Naša bezdotyková umyvárka so 4 boxami je pre Vás otvorená NONSTOP 24 hodín, 7 dní v týždni počas celého roka. Neónové osvetlenie, ( pri zapnutí programu sa box ešte viac rozsvieti ), vynikajúci tlak vo vapke a ľahká váha, vlastné parkovisko, vysávače s 5 min. intervalom.

Automatická menička peňazí - už žiadne starosti s drobnými.

Automatická menička peňazí

Kedykoľvek si môžete ísť rozmeniť peniaze na drobné vďaka automatickej meničke. Stačí vložiť bankovku a automat Vám vyhodí 50 centovky a 1 eurové mince. 2 eurovú mincu Vám tiež rozmení na 1+50c+50c. Už žiadne starosti s drobnými, o všetko je postarané na mieste.

Pre dosiahnutie Lesku bez šmúh a škrabancov použite dôkladne program 1 a 4

Pre najlepší výsledok umytia

Pre dosiahnutie umytia auta tak, aby neostali zaschnuté bodky po samovolnom vysušení, poriadne umyte automobil s horúcou vodou s mikropráškom ( program 1 ) a následne poriadne opláchnite s Osmovodou ( program 4 ). Ak bude auto čisté od nečistôt a opláchnete ho osmovodou a necháte samovolne vyschnúť, neostanú Vám bodky na aute a nemusíte používať utieranie auta handričkami do sucha. Taký výsledok po vysušení ste po žiadnej Vapke nikdy nemali - vyskúšajte.

Informácie o programoch - cena intervalu - 50 centov

Informácie o programoch

Program 0 - mušky a hmyz - uvoľnuje nečistoty, naneste rýchlo a stlačte program 1 a hneď očistite.
Program 1 - umývanie horúcou vodou s mikropráškom - týmto programom umyte poriadne špinu z Vašeho auta
Program 2 - oplachovanie s čistou vodou
Program 3 - Voskovanie - horúca voda s voskom - nutné poriadne prepláchnuť s programom 4
Program 4 - Osmovoda - zmäkčená voda, dôležité poriadne opláchnuť auto s týmto programom vo finále.

Čistič alu diskov , naša novinka na bezdotykovej autoumyvárke. Interval 60 sekúnd za 50 centov.

Novinka - čistič Alu diskov

Opať ďalšia novinka, čistič alu diskov nainštalovaný pre 2. a 3. box.
Za 50 centov máte k dispozícií až minútový interval na nanesenie čističu na Vaše disky. Nieje potrebné nanášať tento čistič dlho, stačí naniesť plošne na každý disk. Následne po aplikovaní zvolte či už program s horúcou vodou a mikropráškom ( 1. ), alebo oplach osmovodou (4.), a najprv si opláchnite disky a až potom pokračujte v umývaní auta ďalej.
Výsledok hovorí sám za seba... Veríme, že budete spokojní s našou novinkou.

Kĺúč na kredit s výraznou zľavou

Kľúč na kredit so zľavou 15%!

Využite našu novinku, prídite si k nám do kamennej predajne na Bratislavskej pre kľúč na dobíjanie pre použitie na našej bezdotykovej umyvárke na Trtínskej. ZĽAVA 15% z nabitého kreditu, minimálne nabitie v hodnote 20€ ( zaplatíte len 17€). Neváhajte a ušetrite.
Viac informácii TU...

Odvíjač suchých utierok - 50 centov - 5 kusov

Odvíjač papierových utierok.

Potrebujete si niečo utrieť po umývaní Vašich áut? Máme pre Vás ďalšiu novinku - odvíjač papierových utierok. Za 50 centov máte k dispozícií 5 kusov papierových suchých utierok. Do interiéru auta máme pre Vás už čoskoro prichystané aj zvhlčené papierové utierky vhodné na palubné dosky a podobne.

Hustič pneumatík pre našich zákazníkov ZDARMA.

Hustič pneumatík ZDARMA

Našich zákazníkov si vážime a preto sme Vám vyšli v ústrety a nainštalovali dohustovač pneumatík (kompresor na dofukanie pneumatik), ktorého prevádzku máte od nás ZDARMA.

Veríme, že sa Vám táto naša novinka bude páčiť.

Sušenie karosérie

Sušenie karosérie

K dispozícií taktiež prístroj na sušenie karosérie vašich áut vzduchom, ktorý Vám príde vhod nielen v zimných mesiacoch, napríklad na vysušenie medzier medzi dverami Vašich áut, karosérie a podobne. Cena len 50 centov na 5 minút používania.

Automatický doplňovač zmesy do ostrekovačov.

Zmes do ostrekovačov

Medzi ďalšiu, ktorú sme pre Vás pripravili je doplnovač letnej a zimnej zmesy do ostrekovačov. Len za 80 centov máte 1 liter zmesy. Použitie je jednoduché, ako keby ste tankovali :)

Práčka rohoží / koberčekov - suché ako aj mokré čistenie.

Práčka rohoží / koberčekov

Pre suché čistenie vložíte mince (50 centov 60s, 1€ 120s, 2€ 240s) , vložíte koberček do prístroja a vylezie vám očístený, ak chcete mokré čistenie dole vpravo po stlačení pedálu sa Vám nastrieka voda. Záleží od typu koberčeku a zašpinenia.

Penové tepovacie zariadenie na našej bezdotykovej umyvárke v Trnave

Penové tepovacie zariadenie

Penové tepovacie zariadenie na Vaše sedačky, program P1 a hadicou vľavo nanášate penu a kefou čistíte sedačku, následne programom P2 a "vysávačom" vpravo tepujete a zberáte nečistoty spolu s penou. Viac info na FB

Sracing karta na kredit

Karta na kredit

Predstavujeme Vám špeciálnu Sracing kartu na kredit, pre boxy 1. a 4. vhodné pre: ➡️jednotlivcov, netreba drobné riešiť ➡️firmy ako skvelý darček pre zamestnancov, a samozrejme možnosť dať si do nákladov ➡️ pre dámy, ktoré dozaista potešia svoje polovičky, keď kartu venujú ako darček :)